Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Polska |  
      Wyszukiwanie zaawansowane
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Organizacja sprzedaży

Siedziba firmy, magazyn: 

LOVATO Electric Sp. z o.o.
ul. Zachodnia 3
55-330 Błonie k/Wrocławia
tel. +48717979010
faks +48 71 79 79 020
E-mail: zamowienia@LovatoElectric.pl
 

Biura regionalne:

Biuro Regionalne we Wrocławiu
al. Śląska 1 (stadion - wejście E1)
54-118 Wrocław
tel. +48716060946
Email: Wroclaw@LovatoElectric.pl

Biuro Regionalne w Katowicach
ul. Dąbrówki 16
40-081 Katowice
tel./faks: +48327810800
Email: Katowice@LovatoElectric.pl
 

 

                                                                                                                                                                                                                 
Przedstawiciele Lovato Electric:

Tomasz Sobota
tel. +48 601 800 477

e-mail: Tomasz.Sobota@LovatoElectric.pl
województwa: lubuskie (Zielona Góra), dolnośląskie

Lech Gałczyński
tel. +48 603 133 255

e-mail: Lech.Galczynski@LovatoElectric.pl
województwa: lubuskie (Gorzów Wlkp.), zachodniopomorskie

Marcin Konieczny - Kierownik Regionu Południe
tel. +48 501 464 200

e-mail: Marcin.Konieczny@LovatoElectric.pl
województwa: śląskie

Arkadiusz Sroczyński
tel. +48 500 102 824

e-mail: Arkadiusz.Sroczynski@LovatoElectric.pl
województwa: małopolskie, podkarpackie

Marcin Klabisz
tel. +48 535 378 363

e-mail: Marcin.Klabisz@LovatoElectric.pl
województwa: opolskie, śląskie

Krzysztof Gielniak - Kierownik Regionu Wielkopolska
tel. +48 501 464 191

e-mail: Krzysztof.Gielniak@LovatoElectric.pl
województwa: wielkopolskie

Piotr Gałęzowski - Kierownik Regionu Północ
tel. +48 509 725 048

e-mail: Piotr.Galezowski@LovatoElectric.pl
województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Marcin Czechowski
tel. +48 501 464 201

e-mail: Marcin.Czechowski@LovatoElectric.pl
województwa: mazowieckie
   
Paweł Filipek
tel. +48 501 464 211

e-mail: Pawel.Filipek@LovatoElectric.pl
województwa: podlaskie, lubelskie

Mariusz Gniadek
tel. +48 501 410 500

e-mail: Mariusz.Gniadek@LovatoElectric.pl
województwa: łódzkie, świętokrzyskie

ArchiwumArchiwum

Nowe produkty